wwv_flow_file_mgr.get_file

25.01.2018 - Nyheter

Fagtreff og årsmøte 7. og 8.mars! «VA i framtida»

Velkommen til fagtreff og årsmøte på Quality Airport Hotel Stavanger (Sola), onsdag og torsdag 7.-8.mars 2018. Fagtreffet har fokus på VA i framtida. Her finner du PROGRAM OG UTSTILLERE. Her er litt om festmiddagen.Her er info om Priser og påmelding. Påmeldingsfristen er utløpt, men vi har plass til noen til, så det er bare å ta kontakt.

Vi ønsker en storskjerm som viser bilder (eldre og nye bilder) fra vanlige og uvanlige arbeidsdager i kommunen. Dersom du har bilder blir vi veldig glad om du sender det inn til oss! epost: styret@rdf-var.no/kontakt oss .

Årsmøte 2018:

Dersom du har saker til årsmøte/forslag til nye styremedlemmer, bør dette være oss i hende innen 01. februar 2018.

 

Påmeldte deltakere (19.02.2018):

Jan Marvin Vika BVA (Bømlo vatn og avløpsselskap AS)
Nils Ragnar Vika BVA
Tor Eivind Gilje BVA
Morten Andreassen BVA
Bjarne Amdal Horpestad Klepp kommune
Steffen Serigstad Klepp kommune
Stian Sæland Klepp kommune
Charly Holgersen IVAR IKS
Jan Erik Larsen IVAR IKS
Arve Øystein Hellesøy Forsand kommune
Erik Oliver Strohmeier Forsand kommune
Øyvind Storm Forsand kommune
Oddvar Apeland Bjerkreim kommune
Idar Kolnes Goa Randaberg kommune
Ivar Harestad Randaberg kommune
Øyvind M. Sunde Randaberg kommune
Thomas Nesse Randaberg kommune
Sveinung Lein Randaberg kommune
Mangor Bø Randaberg kommune
Kristin Sinnes Randaberg kommune
Jorunn Bogevik Randaberg kommune
Eivind Nesse Sveio kommune
Egil M. Misje Sveio kommune
Steinar Hetland Suldal kommune
Tormod Hoftun Suldal kommune
Ove Bråtveit Suldal kommune
Erling Rognskog Suldal kommune
Lars Kjetel Siqveland IVAR IKS
Odd Helge Njærheim IVAR IKS
Arild Salte IVAR IKS
Erik Bjørnvoll IVAR IKS
Geir Vigrestad Eigersund kommune
Svein Arild Seglem Eigersund kommune
Asle Sunde Eigersund kommune
Agnar Svanes Eigersund kommune
Trond Arve Espnes Eigersund kommune
Edvard Wilhelmsen Eigersund kommune
Eilef Tjølsen Eigersund kommune
Trond Å. Karlsen Eigersund kommune
Anna Nærland Eigersund kommune
Annbjørg E. Skofteland Eigersund kommune
Arne Sandvik Sola kommune
Rolf Terje Standal Sola kommune
Anders Vestly Sola kommune
Karl-Egil Sola Sola kommune
Yemane Sium Sola kommune
Bjørn Finnestad Sandnes kommune
Steinar Halleraker BVA
Ove Halleraker Bømlo kommune
Øystein Grødem Randaberg kommune
Åsta Egelandsaa Randaberg kommune (Styretmedl.)
Audhild Leirvik Suldal kommune (Styremedlem)
Odd Petter Habbestad BVA (Styremedlem)
Jone Aaslestad Sandnes kommune (Styremedlem)
Egil Raugstad Styreformann
Magne Lorentzen Vannassistansen i Vest-Agder
Kirsten Vike Sandnes kommune
Eline Nilsen Furre IVAR IKS
Christian Drangeid Sandnes kommune
Ragnar Vikshåland Tysvær kommune
Solveig M Myge Tysvær kommune
Reidar Lilleskog Tysvær kommune
Einar Heskja Tysvær kommune
Leif Gunnar Søvik Tysvær kommune
Jostein Espetvedt Tysvær kommune
Algott Skjæveland Sandes kommune
Torkel Gausland Sandnes kommune
Njål Stangeland Sandnes kommune
Tor Helge Vårvik Sandnes kommune
Geir Trygve Askeland Sandnes kommune
Geir Bore Sandnes kommune
Siv Heidi Duås Sandnes kommune
Alf Grimen Sandnes kommune
Roar Karlsen Sandnes kommune
Pål Gunnar Nilsen Sandnes kommune
Rolf Rovik Sandnes kommune
Espen Schjoldager Sandnes kommune
Arvid Stokka Sandnes kommune
Geir Egil Vatne Sandnes kommune
Arild Wiik Sandnes kommune
Rune Reiersen Sandnes kommune
Jone Kvamsø Stavanger kommune
Kåre Olsen Stavanger kommune
Øyvind Salvesen Stavanger kommune
Patrick Fiskå Stavanger kommune
Kristian Bøvre Stavanger kommune
Hallbjørn Galde Stavanger kommune
Audun Øglænd Stavanger kommune
Svein Jone Aadnesen Stavanger kommune
Atle Rødberg Stavanger kommune
Jacek Lipka Stavanger kommune
Dag Buvik Stavanger kommune
Bjørn Tommy Hansen Stavanger kommune
Einar Serigstad Randaberg kommune
Per Åge Eikeland Stavanger kommune
Signe Stahl Kvandal Stavanger kommune
Svein Tore Dahl Ahlsell

Du vil treffe over 30 utstillere:

UTSTILLERNE: 
Ahlsell Norge AS
Aqua & Care AS
 AVK Norge AS
Brimer AS
Bygg og Industrisalg
Clairs A/S
Dräger Norge AS
EK Rørinspeksjon AS
Froster VVS AS
Furnes Jernstøperi AS
Georg Fischer AS
GPA Flowsystem AS
Heidenreich AS
HyHuber Norge
Innva AS
Isiflo AS og Isoterm AS
JTR Gruppen
Krohne Instrumentation
Normatic AS
Norsk Wavin AS
Powel AS
Pumpeteknikk OH Edland AS
Rianor A/S
Sea-Lix AS
Ulefos AS
Vestteknikk AS
Vitek AS
Xylem Water solutions Norge
Zulzer Pumps Wastewater Norway AS
Ølen Betong
Østraadt Rør
 Tenotec AS

Froster VVS AS

Furnes Jernstøperi AS
Georg Fischer AS
GPA Flowsystem AS
Heidenreich AS
Huber Norge
Innva AS
Isiflo AS og Isoterm AS
JTR Gruppen
Krohne Instrumentation
Normatic AS
Norsk Wavin AS
Powel AS
Pumpeteknikk OH Edland AS
Rianor A/S
Sea-Lix AS
Tenotec AS
Ulefos AS
Vestteknikk AS
Vitek AS
Xylem Water solutions Norge
Zulzer Pumps Wastewater Norway AS
Ølen Betong
Østraadt Rør